Sopečná voda na tvár a telo

Osviežujúca sopečná voda je ideálna na tvár aj telo. Jemne vonia, prinesie pokožke úľavu a zanechá ju jemnú a hydratovanú.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.04.2024
Možnosti doručenia
Kód: SV104F
13,99 € 13,99 € / 1 ks
Sopečná voda na tvár a telo

Sopečná voda na tvár a telo
Santo VOLCANO SPA Volcanic Water Face & Body 100 ml

DETAILY PRODUKTU

Obsahuje sopečnú vodu a Sepitonic™ M3 (synergia zinku, medi, horčíka).

Poskytuje okamžitý pocit úľavy. Bojuje proti začervenaniu, podráždeniu, spáleniu od slnka a únave. Perfektné po holení, opaľovaní, tréningu, cestovaní a outdoorových aktivitách.

 Ideálne na tvár a celé telo pre všetky typy pleti.

 Hlavné úlohy sopečnej vody:

  • Osviežuje
  • Poskytuje okamžitú hydratáciu pokožky
  • Ochrana proti vysychaniu

Aktívne zložky:

Sopečná voda - Mimoriadne čistá voda vytvorená dažďom, ktorá presakuje cez obrovské vrstvy vulkanickej horniny. Táto prirodzená filtrácia dáva vulkanickej vode jej minerálne zloženie. Sopečná voda bohatá na horčík, vápnik, draslík a oxid kremičitý silne detoxikuje, stimuluje mikrocirkuláciu krvi a zanecháva pocit sviežosti.

Kyselina mliečna - Exfoliačný, kondicionačný a hydratačný prostriedok. Odporúča sa pre citlivú a suchú pokožku, pretože reguluje hydrolipidový obal pokožky a zadržiava vlhkosť.

Ricínový olej (hydrogenovaný) - Hydratačný faktor triedy s vlastnosťami zadržiavania vlhkosti - blokuje dehydratáciu pokožky a predčasné starnutie.

Sepitonic™ M3 - Multiminerálny aktívny chronoenergizér (synergia zinku, medi, horčíka) pre čistú a sviežu pleť. Optimalizuje bunkové dýchanie na stimuláciu energetických (ATP) a metabolických (DNA proteíny) mediátorov. Viditeľne zlepšuje textúru pleti a redukuje hlboké vrásky zvýšením okamžitej dostupnosti kyslíka v pleti +14%.

Kapacita: 100 ml

Použitie:

Nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm od tváre a tela. Používajte tak často, ako je potrebné.
Počas striekania zatvorte oči.

Dodatočné parametre

Kategória: Santo VOLCANO SPA
Záruka: 2 roky

 

Kozmetická rada Santo VOLCANO SPA je založená na sopečnej vode, organickom olivovom oleji a množstve prírodných olejov a extraktov, prevažne rastlinného pôvodu, s cieľom podporiť a zlepšiť mechanizmus obnovy pokožky.Sopečná voda je extrémne čistá voda, bohatá na prírodné minerály, ktoré sa získavajú, keď dažďová voda preniká obrovskými sopečnými skalami, až kým nespadne ku sopke do prameňa. Je bohatá na horčík, vápnik, draslík a kremík, preto má detoxikačné vlastnosti a zanecháva jedinečne povzbudzujúci a svieži pocit. 

Kozmetický rad Santo VOLCANO SPA pozostáva z množstva luxusných produktov pre starostlivosť o vašu pokožku a vlasy a zvýraznenie ich prirodzenej krásy.