O nás

 santorini2

 Sme autorizovaný predajca gréckej prírodnej kozmetiky Santo Volcano Spa, Olive Era, Ariadne a Olive Spa.

Všetky naše produktové rady boli vyvinuté tímom vedeckých odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami a odbornosťou v oblasti chemického inžinierstva, kozmetológie, farmácie a biochémie. Každý produkt je prísne testovaný klinicky aj dermatologicky, aby sme vám mohli zaručiť stopercentne bezpečné výrobky najvyššej kvality.

Naša základná filozofia spočíva v kombinácii prírodných a organicky získavaných aktívnych zložiek (ich percentuálne zastúpenie v našich výrobkoch sa pohybuje od 82,7 % až do 100 %) s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné produkty s optimálnymi liečebnými a krásnými výsledkami. Poznanie a vedomosti o prospešnosti týchto prírodných zložiek pre naše zdravie boli niekedy prenášané celými generáciami a v niektorých prípadoch sa datujú až do tisícročí. Spoločnosť aj naďalej investuje do výskumu a vývoja nových a vylepšených produktov.

Zároveň si zakladáme na tom, že v našich produktoch nepoužívame žiadne zložky, o ktorých by sa diskutovalo o možných nepriaznivých účinkoch na zdravie, ani látky, ktoré by mohli škodiť životnému prostrediu, ako sú parabény, minerálne oleje, vazelína, propylén glykol, ftaláty atď. Chceli by sme tiež zdôrazniť, že pri testovaní kvality našich produktov nikdy nepoužívame laboratórne zvieratá.

Naše kolekcie produktov sú vždy navrhnuté tak, aby si v nich každý mohol vybrať produkt, ktorý najlepšie vyhovuje ich typu pleti. Nezáleží na tom, či potrebujete hydratovať pokožku, chrániť ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia alebo starnutím, alebo ju regenerovať a vdýchnuť jej nový život. U nás si určite nájdete svoj ideálny produkt!