Maska na vlasy s bio olivovým olejom a medom

Značka: OLIVE ERA

Vlasová maska pre suché a farbené vlasy s organickým olivovým olejom a medovým extraktom.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
07.05.2024
Možnosti doručenia
Kód: O-HM-000
14 € 14 € / 1 ks
Maska na vlasy s bio olivovým olejom a medom
Značka: OLIVE ERA
olive era vlasova maska s bio olivovym olejom a medom 250ml
Novinka

Maska na vlasy s bio olivovým olejom a medom
OLIVE ERA Hair Mask with bio olive oil & honey extract 250 ml

Vlasová maska pre suché farbené vlasy s organickým olivovým olejom a medovým extraktom. Ideálna vlasová maska pre suché a farbené vlasy s organickým olivovým olejom a hroznovým olejom, extraktom z Aloe Vera, extraktom z medu, provitamínom B5, pšeničným proteínom, keratínom a vitamínom E, ktoré hydratujú, vyživujú a zanechávajú vlasy jemné, zdravé, lesklé a bez rozštiepených končekov.

Fľaštičky v ktorých je kozmetika OLIVE ERA sú vyrobené zo 100% recyklovaných plastov.

Vhodné pre všetky typy vlasov.

Obsah:
250 ml

Použitie:
Tielo a ruky.

Aplikácia:
Naneste na umyté vlasy od korienkov ku končekom a jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť 5-10 minút a znovu opláchnite veľkým množstvom vody.

Zloženie:
Organický olivový olej, Hroznový olej, Extrakt z Aloe vera, Extrakt z medu, Provitamín B5, Pšeničný proteín, Keratín, Vitamín E

Upozornenie:
Určené iba pre vonkajšie použitie. Vyhnite sa oblasti očí a úst.

Dodatočné parametre

Kategória: OLIVE ERA
Záruka: 2 roky

 

Moderné výskumy v poslednej dobe objavili priaznivé účinky vlastností olivového oleja ako „elixíru zdravia a krásy“. Pred stáročiami sa olivový olej používal v Grécku na rôzne aplikácie starostlivosti o vlasy a telo.

Využitím svojich mnohých kvalít vytvorila OLIVE ERA™ celý rad ošetrujúcich produktov obsahujúcich olivový olej ako hlavnú zložku v kombinácii s rôznymi gréckymi bylinkami a extraktmi.

Olivový olej, bohatý zdroj provitamínu A, vitamínov K a E a ďalších silných antioxidantov, priaznivo pôsobí na vlasy a pokožku, vyživuje, hydratuje, posilňuje, bojuje proti starnutiu a vráskam, chráni pred slnečným žiarením a bojuje proti poškodeniu vonkajšími vplyvmi.

Stredomorské podnebie a jedinečné vlastnosti gréckej krajiny poskytujú špeciálne vlastnosti hlavnej zložke kozmetických a ošetrujúcich produktov OLIVE ERA™, posilňujúc pocit, omladzovanie a stimuláciu vytváranú ich používaním.

Na zabezpečenie najvyššej úrovne senzorického profilu svojich produktov OLIVE ERA™ prísne dodržiava používanie iba biologického extra panenského olivového oleja z olivových hájov Kréty.

Grécka príroda sa stretáva s kúpeľnou liečbou. Vitajte v Olivovej ére!