Aroma difuzér s vôňou granátového jablka

Box vrátane 5-tich trstinových tyčiniek na spríjemnenie pocitu domova a harmóniu mysle.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
07.08.2024
Možnosti doručenia
Kód: O-ART-011
66 € 66 € / 1 ks
Aroma difuzér s vôňou granátového jablka

Aroma difuzér s vôňou granátového jablka
OLIVE ERA Reed Diffuser Pomegranate (with sticks 5pcs) 250mlBox vrátane 5-tich trstinových tyčiniek na spríjemnenie pocitu domova a harmóniu mysle.

Vhodné pre všetkých.

Obsah:
250 ml

Použitie:
Domácnosť alebo kancelária.

Upozornenie:
Nevhodné na akékoľvek použitie na koži. Bezpečne uchovávajte pred deťmi.

Dodatočné parametre

Kategória: OLIVE ERA
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Moderné výskumy v poslednej dobe objavili priaznivé účinky vlastností olivového oleja ako „elixíru zdravia a krásy“. Pred stáročiami sa olivový olej používal v Grécku na rôzne aplikácie starostlivosti o vlasy a telo.

Využitím svojich mnohých kvalít vytvorila OLIVE ERA™ celý rad ošetrujúcich produktov obsahujúcich olivový olej ako hlavnú zložku v kombinácii s rôznymi gréckymi bylinkami a extraktmi.

Olivový olej, bohatý zdroj provitamínu A, vitamínov K a E a ďalších silných antioxidantov, priaznivo pôsobí na vlasy a pokožku, vyživuje, hydratuje, posilňuje, bojuje proti starnutiu a vráskam, chráni pred slnečným žiarením a bojuje proti poškodeniu vonkajšími vplyvmi.

Stredomorské podnebie a jedinečné vlastnosti gréckej krajiny poskytujú špeciálne vlastnosti hlavnej zložke kozmetických a ošetrujúcich produktov OLIVE ERA™, posilňujúc pocit, omladzovanie a stimuláciu vytváranú ich používaním.

Na zabezpečenie najvyššej úrovne senzorického profilu svojich produktov OLIVE ERA™ prísne dodržiava používanie iba biologického extra panenského olivového oleja z olivových hájov Kréty.

Grécka príroda sa stretáva s kúpeľnou liečbou. Vitajte v Olivovej ére!