24h luxusný pleťový krém s kaviárom, bio olivovým olejom a peptidmi

Značka: OLIVE ERA

Krém na tvár s výťažkom z jeseterieho kaviáru, bohatý na aminokyseliny, proteíny, vitamíny, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
07.05.2024
Možnosti doručenia
Kód: O-CV-002
36 € 36 € / 1 ks
24h luxusný pleťový krém s kaviárom, bio olivovým olejom a peptidmi
Značka: OLIVE ERA
olive era 24h luxusny pletovy krem s kaviarom bio olivovym olejem a peptidy 50ml
Novinka

24h luxusný pleťový krém s kaviárom, bio olivovým olejom a peptidmi
OLIVE ERA 24h luxury face cream with caviar, organic olive oil & peptides 50ml

Krém na tvár s výťažkom z jeseterieho kaviáru, bohatý na aminokyseliny, proteíny, vitamíny, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri regenerácii buniek a rekonštrukcii pokožky.

Zloženie obohatené o organický olivový olej, kyselinu hyalurónovú, olej z granátového jablka, vitamín E a provitamín B2, vhodné aj pre najnáročnejšie typy pleti. S oligosacharidy a aktívnymi látkami, ktoré zjemňujú mimické vrásky a zlepšujú elasticitu pokožky.

Fľaštičky v ktorých je kozmetika OLIVE ERA sú vyrobené zo 100% recyklovaných plastov.

Vhodné pre všetky typy pleti.

Obsah:
50 ml

Použitie:
Tvár a dekolt

Aplikácia:
Aplikujte na tvár a krk každý večer na očistenú pleť, vyhnite sa očiam.

Zloženie:
Bio olivový olej, Extrakt z jeseterieho kaviáru, Olej z granátového jablka, Kyselina hyalurónová, Vitamín E, Provitamín B2, Omega-3, Omega-6.

Upozornenie:
Určené iba na vonkajšie použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: OLIVE ERA
Záruka: 2 roky

 

Moderné výskumy v poslednej dobe objavili priaznivé účinky vlastností olivového oleja ako „elixíru zdravia a krásy“. Pred stáročiami sa olivový olej používal v Grécku na rôzne aplikácie starostlivosti o vlasy a telo.

Využitím svojich mnohých kvalít vytvorila OLIVE ERA™ celý rad ošetrujúcich produktov obsahujúcich olivový olej ako hlavnú zložku v kombinácii s rôznymi gréckymi bylinkami a extraktmi.

Olivový olej, bohatý zdroj provitamínu A, vitamínov K a E a ďalších silných antioxidantov, priaznivo pôsobí na vlasy a pokožku, vyživuje, hydratuje, posilňuje, bojuje proti starnutiu a vráskam, chráni pred slnečným žiarením a bojuje proti poškodeniu vonkajšími vplyvmi.

Stredomorské podnebie a jedinečné vlastnosti gréckej krajiny poskytujú špeciálne vlastnosti hlavnej zložke kozmetických a ošetrujúcich produktov OLIVE ERA™, posilňujúc pocit, omladzovanie a stimuláciu vytváranú ich používaním.

Na zabezpečenie najvyššej úrovne senzorického profilu svojich produktov OLIVE ERA™ prísne dodržiava používanie iba biologického extra panenského olivového oleja z olivových hájov Kréty.

Grécka príroda sa stretáva s kúpeľnou liečbou. Vitajte v Olivovej ére!