Elixír večnej mladosti

Značka: ariadne ATHENS

Super-koncentrované sérum na regeneráciu, ochranu a spevnenie pokožky.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
11.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: ARDN-006
75 € 75 € / 1 ks
Elixír večnej mladosti
Značka: ariadne ATHENS
perpetual youth elixir 01
Novinka

Elixír večnej mladosti
ariadne ATHENS Perpetual Youth Elixir 30 ml


Super-koncentrované sérum na regeneráciu, ochranu a spevnenie pokožky.

Obohatené o biosacharid Gum-4, rastlinný biotechnologický faktor, ktorý chráni pleť pred mestským znečistením a viditeľne redukuje výskyt vrások pre hladší, pružnejší a žiarivo omladený vzhľad. Voda z červeného hrozna zaisťuje jej dokonalú afinitu s pokožkou a poskytuje silný antioxidačný koktail. Molekuly koenzýmu Q-10 a esenciálny olej zo šalvie lekárskej spolupracujú s pokožkou a pomáhajú jej brániť sa pred známkami starnutia. 3 molekulové hmotnosti kyseliny hyalurónovej zaisťujú optimálnu absorpciu pre dokonale hydratovanú pokožku. Obsahuje certifikované ingrediencie najvyššej kvality, všetky prírodné parfumy a prírodne identické konzervačné látky.

Vhodné pre všetky typy pleti.

Obsah: 30 ml

Použitie: Tvár

Aplikácia: Každý deň aj večer po očistení jemne vmasírujte niekoľko kvapiek na tvár a krk.

Zloženie: 99,2% Prírodné zložky.
Water (aqua), vitis vinifera leaf extrakt*, biosccharide gum-4, aloe barnadensis leaf juice*, sulfated ricínus communis (castor) oil*, coenzým q10, sódium hyaluronate, clary (salvis sclarea) oil*, glycerín acid, phenoxyetanol, benzoic acid.

*Certifikovaný organický prvok
**100% Prírodná vôňa

Upozornenie: Určené iba na vonkajšie použitie.

Dermatologicky testované!
Kľúčové výhody:

3 RÔZNE MOLEKULOVÉ HMOTNOSTI KYSELINY HYALURÓNOVEJ:
Najdôležitejšia je ULMW HA (3-5 kDa), najnižšia molekulová hmotnosť na trhu. Jej veľmi nízka molekulová hmotnosť zlepšuje schopnosť prenikať do vrchných vrstiev pokožky. HA, ktorá poskytuje ochranu bunkovým štruktúram, je prirodzený gél medzi kožnými bunkami, ktorý slúži ako zásobáreň vody pre bunky. S pribúdajúcim vekom pokožka stráca kyselinu hyalurónovú a schopnosť zadržiavať v tejto "nádrži" dostatok vody. Dodávanie novej kyseliny hyalurónovej do pokožky môže pomôcť hydratovať medzibunkový rezervoár pokožky, zvýšiť úroveň vlhkosti pokožky a vyhladiť vekové línie.

MIKROFÉRY Q10:
Po tridsiatke sú hladiny koenzýmu Q10 pod optimálnou úrovňou, takže pokožka je náchylnejšia na poškodenie spôsobené voľnými radikálmi, ktoré sú obzvlášť bohaté na neustále vystavenie týmto prvkom. CoQ10 je malá molekula, ktorá môže byť ľahko absorbovaná kožnými bunkami. Posilnenie bunkových motorov (mitochondrií) fibroblastov stimuluje produkciu kolagénu a elastínu a zabezpečuje regeneráciu a opravu pokožky. Na druhej strane zvýšená aktivita makrofágov (imunitný systém buniek) pomocou Q10 pomáha bunkám zostať zdravými, aby mohli účinne bojovať proti škodlivým účinkom voľných radikálov.


BIO EXTRAKT Z ČERVENÉHO HROZNA (RESVERATROL):
Resveratrol „zapína“ záchranný gén SRT1, ktorý aktivuje proteíny mladosti, sirtuíny. Sirtuíny sa v našom tele vyskytujú prirodzene, ale často sú neaktívne, preto je dôležité používať na ich aktiváciu prírodné aktivátory. Tieto proteíny, najmä Sirtuin-1, pôsobia ako štít na bunky, ponúkajú im ochranu pred oxidačným stresom a zabezpečujú ich dlhovekosť. Zdá sa tiež, že zastavili proces starnutia zastavením produkcie odpadového materiálu v bunke, čo umožnilo bunke dlhšie pracovať lepšie. Tento udržiavací mechanizmus nazývaný autofagocytóza čistí bunky od aberantných a dysfunkčných molekúl a organel. Teloméry sú nevyhnutnou súčasťou ľudských buniek, ktoré ovplyvňujú, ako naše bunky starnú. Teloméry sú čiapočky na konci každého vlákna DNA, ktoré chránia naše chromozómy, ako plastové špičky na konci šnúrok do topánok. Vo fibroblastových bunkách spôsobil extra proteín SIRT-1 prítomný v bunkách špecifickú RNA potrebnú na vytvorenie telomerázového proteínu. Vystavenie ľudských buniek telomeráze spomaľuje starnutie buniek a umožňuje bunkám začať sa znova kopírovať a dlhšie teloméry spôsobujú zmenu génovej expresie na mladší fenotyp, vďaka ktorému bunky fungujú, akoby boli mladšie.


ESENCIÁLNY OLEJ ŠALVIE MUŠKÁTOVEJ (Salvia sclarea):
Pôsobí podobne ako estrogén. Vyrovnáva produkciu estrogénu. Zlepšuje krvný obeh s cieľom pomôcť pokožke absorbovať všetky dôležité zložky. Kontroluje aj tvorbu kožného mazu.


BIOSACHARIDOVÁ GUMA-4:
Silný faktor proti znečisteniu. Vytvára na povrchu pokožky ultrapevnú matricu ako brnenie. Chráni pokožku pred UV žiarením, chemikáliami a toxínmi. Biosacharidová guma-4 ponúka okamžitý liftingový efekt a tiež funguje tak, že viaže vodu na epidermis a vytvára na pokožke film viažuci vlhkosť, ktorý dodáva pokožke jemný a hladký pocit. Okrem toho, že poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu.

BIO ŠŤAVA ALOE VERA:
Hydratuje pokožku a preniká veľmi hlboko do hlbokých vrstiev epidermy a reguluje kyslo-alkalické pH pokožky. Stimuluje delenie buniek a urýchľuje regeneráciu tkanív. Inhibuje množenie baktérií, vírusov a húb a pôsobí ako protizápalový a adstringentný prostriedok, ktorý uľavuje od bolesti a svrbenia.

VITAMÍN E (tokoferol):
Primárna funkcia vitamínu E je ako antioxidant, čo je veľmi dôležité, pretože voľné radikály sú jedným z hlavných faktorov starnutia. Vitamín E je ochranný, pretože pomáha znižovať oxidáciu lipidových membrán a nenasýtených mastných kyselín a zabraňuje rozkladu iných živín kyslíkom.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové séra
Záruka: 2 roky

 

Symbol ariadne ATHENSkvet myrty, vždyzelený, jemný exemplár prírody, symbolizujúci večnú mladosť a žiarivú krásu. Kvet je nakreslený vo forme nite, ktorú použila mytologická princezná Ariadna.

ariadne ATHENS je koncept špičkových produktov starostlivosti o pleť pochádzajúci z Grécka, ktorý pristupuje k vede o kráse z prepracovanejšieho uhla pohľadu. Naša spoločnosť poskytuje kompletný luxusný rad 99% až 100% prírodných kúpeľných produktov starostlivosti o tvár a telo.

ariadne ATHENS spája jedinečné bioaktívne látky s prírodnými a vzácnymi, organickými stredomorskými zložkami, ašpiruje na to, aby poskytla dokonalý zážitok zo starostlivosti o pleť s produktmi, ktoré sľubujú, že dodajú pokožke jemnú a jemnú textúru a skrášlia jej vnútornú krásu.